ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Kaname Kuran


BohaterJest osiemnastoletnim, uczniem klasy nocnej i przewodniczącym Księżycowego Akademika. Bardzo ceniony I szanowany pośród innych ponieważ jest Wampirem czystej krwi. Jego rodzice zostali zamordowani przez przywódcę wszystkich Kuranów. Stanął z nim kiedyś oko w oko i miał szansę go zabić ale jakaś tajemnicza więź między nimi nie pozwoliła mu na to. Jest bratem Yuuki, miał zamiar ją poślubić co potem się zdarzyło. Postanowił wrócić jej pamięć przy czym czyniąc ją Wampirem i złamać rzucony na nią urok.
Takuma Ichijou


BohaterOsiamnastoletni Wiceprzewodniczący Nocnej Klasy. Jest wampirem bardzo szlachetnej krwi, jest miły i inny niż wszyscy (nie roztacza wokół siebie takiej tajemniczej aury) przy czym bardziej przypomina człowieka. Jedynym powodem dla którego dziadek Takumy pozwolił mu uczęszczać do tej Szkoły było śledzenie Kaname. Chłopak nie chciał tego robić gdyż Wampir jest jego przyjacielem. Niestety nie może odmówić zlecenia.
Akatsuki Kain


BohaterSiedemnastoletni kuzyn Hanabusy, także jest prawą ręką Kaname. Jego przezwisko nadane przez dziewczęta z klasy dziennej to Wild, to dość paradoksalne bo jest zupełnie inny niż jego kuzyn Aidou który jest bardzo wybuchowy. Akatsuki jest w tej szkole po to by chronić od tarapatów jego ciotecznego brata, choć często razem w nich lądują. Jak większość tutejszych wampirów jest szlachetnej krwi i jak inni posiada moc ; umie kontrolować ogień. Jest bardzo spostrzegawczy i wrażliwy w stosunku do innych ludzi jak i wampirów. Kain
Hanabusa Aidou


BohaterKuzyn Akastukiego tak jak on ma 17 lat. On także jest wampirem szlachetnej krwi a jego mocą jest kontrolowanie lodu. Fanki z klasy dziennej nadały mu przezwisko Idol. Jest typowym przykładem narcyza lubiącym jak mówi się o nim dobrze i chwali się go. On i jego kuzyn należą do zaufanych wampirów Kaname. Jest bardzo zmienny, raz słodki i miły, a raz zły i mściwy. Jest sentymentalny a szczególnie w stosunku do Kaname. Nie darzy on pozytywnymi uczuciami Yuuki lecz musiał się do niej przekonać gdy jego mistrz powiedział że chce ją poślubić.
Ruka Souen


BohaterJest siedemnastoletnią szlachetną wampirzycą klasy B. Bardzo wierna wobec Kaname gdyż jest w nim obsesyjnie zakochana. Nie lubi Yuuki bo jej ukochany spędza z nią zbyt dużo czasu. Lecz niestety wie że Kaname nic do niej nie czuje. Raz pił jej krew ; gdy po raz pierwszy jego siostra weszła do Akademika Nocnej Klasy aby się opanować ugryzł wampirzycę. Jest bardzo ważna dla Karina który darzy ją uczuciem ale ona tego nie widzi. Ruka nie może się pogodzić z tym że Kaname chce poślubić Yuuki.
Rima Touya


BohaterTak jak jej przyjaciel po fachu ma 16 lat i jest wampirzycą klasy B a jej mocą jest władza nad piorunami. Razem z Shikim są ze sobą bardzo blisko lecz nie można dokładnie określić ich relacji między nimi. Gdy jej przyjaciel został opętany od razu zauważyła zmianę w jego zachowaniu. Była gotowa poświęcić dla niego swoje życie. Bardzo lubi japońskie słodycze (Pocky). Ma dość wyszukany styl, Jest też uparta i zdeterminowana.
Yuuki Cross


BohaterSzesnastoletnia przybrana córka założyciela szkoły do której uczęszcza. Dziesięć lat temu została przyprowadzona przez Kaname do domu Caiena, który ją później adoptował. Zawsze szanowała i kochała Kaname za to że uratował ją przed śmiercią i często się o nią troszczył. Cztery lata temu poznała Zero który został przyprowadzony przez dyrektora, gdy jego rodzice zostali zamordowani. Jest strażnikiem i próbuje chronić Klasę Nocną jaki i Dzienną. Musi utrzymać sekret Klasy Nocnej.
Zero Kiryuu


BohaterSiedemnastoletni Syn Łowców wampirów. Sam stał się wampirem po tym, jak ugryzła go Shizuka Hiou (wampirzyca czystej krwi)-zabójczyni jego rodziców. Po tej strasznej nocy trafił do domu Crossa. Jest z jednym z niewielu przyjaciół Yuuki, tak jak ona czyni funkcje strażnika. Na początku ukrywał przed przyjaciółką fakt że jest wampirem. Jego organizm nie toleruje tabletek krwi.reklama


Aktywność zalogowanych

  • Brak danych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama